Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Moderní úřad


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

Právní předpisy

Stanoviska Ministerstva vnitra

NOVÉ: Čísla pro označení hlasovacích lístků politických stran a politických hnutí

Rozhodnutí prezidenta republiky o vyhlášení voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v roce 2017 (pdf, 28 kB)

Harmonogram úkolů a lhůt pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konané ve dnech 20. a 21. října 2017 (pdf, 655 kB)

Informace o podmínkách kandidatury ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v roce 2017

Informace o způsobu hlasování na území České republiky ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konaných v roce 2017

Možnost hlasovat na voličský průkaz při volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v roce 2017

Možnost volit při volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v roce 2017 v nemocnici nebo obdobném zařízení

Státní volební komise na svém 141. jednání dne 5. května 2017 určila losem podle § 8 odst. 2 písm. i) zákona č. 247/1995 Sb., o volbách do Parlamentu České republiky a o změně a doplnění některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, S t ř e d o č e s k ý   k r a j  krajem, kterému budou podřazeny všechny zvláštní stálé volební okrsky v zahraničí pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konané ve dnech 20. a 21. října 2017.

Možnost volit při volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v roce 2017 v zahraničí

Informace o způsobu hlasování na zastupitelských a konzulárních úřadech České republiky v zahraničí ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konaných v roce 2017 (pdf, 567 kB)

Poštovní podmínky zásilky s obsahem hlasovacích lístků včetně Objednávky dodání hlasovacích lístků pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky (pdf, 196 kB)

Fotografování a natáčení v místnosti, kde okrsková volební komise sčítá hlasy (pdf, 562 kB)


Odbor všeobecné správy, 21. srpna 2017

vytisknout  e-mailem