Kalendář událostí

Počasí

Předpověď počasí

pátek 22.3.2019
den: 17°C
noc: 4°C
sobota 23.3.2019
den: 18°C
noc: 5°C
neděle 24.3.2019
den: 14°C
noc: 5°C

Zobrazených stránek

celkem: 493476 měsíc: 12685 den: 247

https://www.uklidmecesko.cz/

Levý box

Levý box

Levý box

Levý box

Setkání důchodců 2016

Setkání důchodců 2016

Setkání důchodců

V sobotu 5. listopadu jsme na sále v Předmíři připravili akci, která byla v našich hlavách už dávno – Setkání důchodců. Samotné akci předcházela dlouhodobá příprava: získání partnerů, zajištění programu, občerstvení, zajištění pozvánek a jejich distribuce občanům.V zastupitelstvu jsme si rozdělili úkoly, několikrát jsme se sešli na poradě, abychom opravdu na nic nezapomněli a akce se začala rýsovat. Partnerem se pro nás stala akciová společnost Agraspol Předmíř, jejíž vedení se postavilo čelem k úkolu zajistit pro všechny zúčastněné večeři. Pozvánky, které připravila šikovná paní účetní, roznesli v obcích jednotliví zastupitelé; v obci Březí se o jejich distribuci (pro své bývalé zaměstnance) postarali pracovníci Agraspolu (obec Březí se k pořádání nepřipojila). O kulturní vystoupení jsme požádali ZŠ a MŠ Lnáře a ochotnický spolek OREL Kasejovice, k tanci a poslechu jsme objednali heligonku Pepíka Janouška. V pátek jsme připravili sál a moc jsme si přáli, aby se akce vydařila.

A jak to v sobotu dopadlo? K naší velké spokojenosti, protože úderem 14. hodiny byla připravená místa v sále téměř obsazena. Po přivítání starostou obce Ing. Pavlem Karlíkem, předsedou představenstva Agraspolu Předmíř, a.s. Ing. Josefem Chourou a paní místostarostkou Jaroslavou Solarovou se představili milým vystoupením žáci lnářské školy pod vedením paní ředitelky Mgr. Jitky Venclové a paní učitelky Mgr. Nadi Hlínové. Velkým potleskem byla odměněna též módní přehlídka oděvů 30. let minulého století v podání kasejovického spolku OREL, doplněná velmi vtipným slovním doprovodem podloženým informacemi z místních kronik. O občerstvení se postarala svými pečenými roládami paní hostinská a dobrou večeří paní kuchařky Agraspolu. Pan Janoušek s heligonkou a jeho hudební doprovod hráli moc pěkně - ke spokojenosti všech zúčastněných. Všem patří velký dík. Ten patří za přístup k organizaci i všem členům zastupitelstva.


Dnes je: 22.03.2019

Svátek slaví: Leona

Aktuality

Pozvánka na jednání zastupitelstva
Pozvánka na jednání zastupitelstva obce Předmíř, které se bude konat dne 26. 2. 2019 od 19 hodin v zasedací místnosti OÚ Předmíř
více
Pojízdná prodejna
Od března 2019 bude v Předmíři každý čtvrtek v 11:25 hodin zastavovat pojízdná prodejna.
více
Pozvánka do Lnář - Kurz Alfa
Cyklus setkání na téma životních hodnot a křesťanství
více
Exkurze do pivovaru v Blatné
Obec Předmíř pořádá dne 23. 3. 2019 od 17: 00 exkurzi do zámeckého pivovaru v Blatná. Na tuto akci je nutné se přihlásit.
více
Záměr č. 4 / 2018
Záměr pronájmu nebytových prostor v Předmíři - obchod v č.p. 27
více
Termíny svozu domovního odpadu
Termíny svozu domovního odpadu září 2018 - březen 2019
více
Obecně závazná vyhláška obce Předmíř č. 1/2018
Obecně závazná vyhláška obce Předmíř o místním poplatku za užívání veřejného prostranství
více
Knihovna v Předmíři
Seznam knih v knihovně v Předmíři
více

Anketa

Souhlasíte s trvalým umístěním kanceláře OÚ do nově opravených prostor obchodu?

ano
odpověď ano (43%)
43%
ne
odpověď ne (57%)
57%